Reklama
Pisowska niemota kończy bieg. Został jeszcze finał i zadośćuczynienie.

Pisowska niemota kończy bieg. Został jeszcze finał i zadośćuczynienie.

przez FED0RA — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

Mam wielkie pytanie. Gdyby nie było Tuska, co by złodzieje z pisu wymyślili dla swoich ciemnych baranów?

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Dworczyk znalazłby inne "medialne złoto"!

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Za Tuska była również deflacja. Określenie nieznane pisowskim ekonomistom.

0

Zglos komentarz

Reklama