Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5KOMU? Władzy dzięki ciemnemu ludowi, bo jak narazie dzięki NOWEMU WAŁOWI to 450 zł mniej zarabiam i dobrego wysoka INFLACJA, paliwa 50%, chleb 50% i komu się żyje lepiej? BO NIE MI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rzady PO: rekordowo wysokie podatki, rekordowo wysokie zatrudnienie w administracji panstwowej, vat 23%,kwota wolna od podatku 3000zl, rekordowo wysoka skladka ZUS, finansowanie kościoła z pieniędzy podatnika. Teraz dla kontrastu rzady PIS: rekordowo wysokie podatki, rekordowo wysokie zatrudnienie w...
Rzady PO: rekordowo wysokie podatki, rekordowo wysokie zatrudnienie w administracji panstwowej, vat 23%,kwota wolna od podatku 3000zl, rekordowo wysoka skladka ZUS, finansowanie kościoła z pieniędzy podatnika. Teraz dla kontrastu rzady PIS: rekordowo wysokie podatki, rekordowo wysokie zatrudnienie w administracji panstwowej, vat 23%,kwota wolna od podatku 3000zl, rekordowo wysoka skladka ZUS, finansowanie kościoła z pieniędzy podatnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dadzą 700+ jakieś 15 i 16 emerytom jakieś dotacje na każdą św***e dla rolników. I dalej będą niszczyć gospodarczo Polskę. Za kolejne 5 lat powiedzą ze to nie ich wina ze jest inflacja bo na zachodzie też jest. Ale czemu te prawaki muszą robić taką samą inflacje rozdawnictwem jak ten zepsuty zachód?
Dadzą 700+ jakieś 15 i 16 emerytom jakieś dotacje na każdą św***e dla rolników. I dalej będą niszczyć gospodarczo Polskę. Za kolejne 5 lat powiedzą ze to nie ich wina ze jest inflacja bo na zachodzie też jest. Ale czemu te prawaki muszą robić taką samą inflacje rozdawnictwem jak ten zepsuty zachód?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane