Reklama
Procesy karne na tych złoczyńcach pisowskich powinny trwać od dawna.

Procesy karne na tych złoczyńcach pisowskich powinny trwać od dawna.

przez FED0RA — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
E
evender 🏹 Łowca
4 lata temu

no , no , nie do wiary , komuchy pana Waldka niewolili a on ich broni ? widomy cud się dzieje

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

W którym zdaniu ty tu widzisz "obronę komuchów"? Bo ja widzę tylko porównanie między wtedy i dzisiaj.

0

Zglos komentarz

Reklama