Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
15Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cóż trzeba więcej poświęceń, niech se wodę grzeją w blasku pomników kaczyńskiego buhahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
reportera przy tym nie było ? tvp nie uwieczniła ostatniej pełnej szufli ? Joanna Szczepkowska omdlewającym głosem nie ogłosiła końca normalności w wolnej Polsce >
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
reportera przy tym nie było ? tvp nie uwieczniła ostatniej pełnej szufli ? Joanna Szczepkowska omdlewającym głosem nie ogłosiła końca normalności w wolnej Polsce >
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie trzeba w polsce wojny, ruski zakręca kurek z gazem, ropą i węglem. Efekt - jesteśmy w du**e. jeszcze prąd ciągniemy z innych krajów, dramat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zagonić lokatorów do zbierania chrustu. Skoro piec na węgiel i to i chrust przepali. Jaśniepanujące pisorstwo dało plebsowi taką alternatywę i nie ma co narzekać !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Siedem lat temu Andrzej Duda mówił, że węgla wystarczy nam na 200 lat. Powtarzał to także później. Na przykład przy okazji szczytu klimatycznego w Katowicach. Dodając zwykle, że „obowiązkiem polskich władz jest walka o polski węgiel”. Dziś cena tony węgla dochodzi na składach do 3 tys....
"Siedem lat temu Andrzej Duda mówił, że węgla wystarczy nam na 200 lat. Powtarzał to także później. Na przykład przy okazji szczytu klimatycznego w Katowicach. Dodając zwykle, że „obowiązkiem polskich władz jest walka o polski węgiel”. Dziś cena tony węgla dochodzi na składach do 3 tys. złotych. Surowca brakuje. A rząd radzi, by z kryzysem walczyć, zbierając chrust w lesie. Co poszło nie tak? To w jaki sposób walczono o polski węgiel, bo wspierano import." - smoglab.pl - Dlaczego PiS zawsze klamie, doszli do wladzy klamstwami i dalej oklamuja narod.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz prosze trolli PiSu o minusy za pisanie prawdy...tego najbardziej PiS sie boi!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba kotłownię przerobić na chrust a mieszkańców pogonić do lasu aby go uzbierali ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już niedługo, głodni i brudni powędrują na Żoliborz. Czy obszczany dziad ma już wykopany schron przed ludem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestes za sankcjami dla Rosji to plac i placz albo marznij, aby zrobic dobrze Ukraincom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jeśli to prawda, to jest to świetna wiadomość, bo to właśnie w takich zapierdziałych dziurach pis ma swoich wyznawców, chociaż znając życie wyborca pisu rzadko się myje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane