Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4spoko będa malowane farbą a po pisie obalane ! tylko szkoda wyrzuconej kasy w błoto
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rano 18 czerwca Pan Prezes zdymisjonował się z funkcji wice-premiera, tak, że na tej uroczystości występował jedynie jako członek partii. O dymisji zwykły lud nawet partyjny dowiedział się 4 dni później.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rano 18 czerwca Pan Prezes zdymisjonował się z funkcji wice-premiera, tak, że na tej uroczystości występował jedynie jako członek partii. O dymisji zwykły lud nawet partyjny dowiedział się 4 dni później.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wymuszanie pomników ? Wręcz przeciwnie. To dupowłazy niższego szczebla robią wszystko, by pokazać się wodzowi. Jakby to od Jarosława zależało, gdzie dany pomnik stoi, to na pewno nie budowałby go na jakimś wygwizdowie :) Swoją drogą, ciekawe ilu tam jest takich powalonych ludzi jak ten z Sochaczewa,...
Wymuszanie pomników ? Wręcz przeciwnie. To dupowłazy niższego szczebla robią wszystko, by pokazać się wodzowi. Jakby to od Jarosława zależało, gdzie dany pomnik stoi, to na pewno nie budowałby go na jakimś wygwizdowie :) Swoją drogą, ciekawe ilu tam jest takich powalonych ludzi jak ten z Sochaczewa, czy jak to miasto się nazywało, gdzie prowadził doping :) Młynowy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane