Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ten dług powinni spłacać jego beneficjenci: wszelkiej maści pobierający 500+, zasiłki itp jak również ci żarliwie wyznający i popierajacy kult Jarosława Wiecznie Dziewicy oraz P**S. Dlaczego cokolwiek że spłacaniem tego mieli by mieć coś wspólnego ci którzy nigdy nie głosowali na obecną władze alb...
I ten dług powinni spłacać jego beneficjenci: wszelkiej maści pobierający 500+, zasiłki itp jak również ci żarliwie wyznający i popierajacy kult Jarosława Wiecznie Dziewicy oraz P**S. Dlaczego cokolwiek że spłacaniem tego mieli by mieć coś wspólnego ci którzy nigdy nie głosowali na obecną władze albo którzy nie dostali nawet złotówki ale za to mieli podnoszone podatki do finansowania rozdawnictwa? Nic poza drożyzna nie dostałem, na każdym kroku określa mnie się jako "gorszy sort" ale jak trzeba spłacać długi to nagle nasze wspolne a nie wasze?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane