Reklama
Jak trzeba zrobić wybory, to pandemii nie ma, mimo że jest.

Jak trzeba zrobić wybory, to pandemii nie ma, mimo że jest.

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
acer326 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Ciekawe czym księciunio zaraża

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
4 lata temu

Nieudolnością, niegospodarnością, złośliwością, brudem, brakiem ogłady, brakiem obycia, bezmózgowiem itd....

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
4 lata temu

Rowy, worki z wapnem, zwarte szeregi rezerwy i wiadomo .....

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
4 lata temu

Co się odwlecze to nie uciecze.

0

Zglos komentarz

Reklama