Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Proszę nie zapominać o ładowarkach do miliona aut elektrycznych na parkingach !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Buahahaha Buahahaha powstaną tak samo jak promy, samochody elektryczne, 100 tysięcy mieszkań, CPK, elektrownia w Ostrołęce itd.itd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co ze strzelnicami w każdej gminie? I masztem z flagą? Już są?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w środku każdej oczko wodne! To wspólna inicjatywa Premiera i Prezydenta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzę dwie możliwości. albo nie powstaną. albo powstaną le mocno przepłacone a w rodzinach pisowców przybędzie milionerów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze mój kraj piękny: osiedle ok 100 tys, mieszkań gzie wszyscy jeżdza polskim samochodem elektrycznym zaparkowanym w ogrodku przy oczku wodnym,wokół 1000 hal sportowych w których...mieszkańcy magazynują chrust do lokomotywy która dojadą do CPK żeby odlecieć z tej NibyLandii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to wszystko w otoczeniu 30% de**li popierających PiS pomimo tych wszystkich kompromitacji P**szamba
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może zacznijcie od czegoś prostszego jak 100 przedszkoli i żłobków ? Tylko tyle ze to nie brzmi medialnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane