Reklama
Ciekawe kto pierwszy pójdzie na dno? PiS czy sekta kościoła

Ciekawe kto pierwszy pójdzie na dno? PiS czy sekta kościoła

przez kacynski — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Ta trójka z przodu nadal przeraża, ale idzie w dobrym kierunku.

0

Zglos komentarz

T
3 lata temu

Dlatego trzeba więcej się modlić o powołania.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Traktoradama - Jedni pracują, uczą się i rozwijają się intelektualnie, inni tylko się modlą. Wszystko zależy od możliwości mózgu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Ale za to pe****le z pod znaku tęczy mają się coraz lepiej

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

DzikiGon - To teraz pe****le ciemnej ideologii katolickiej przyjęli znak tęczy? Zrozpaczeni, bo przestałeś posyłać swoje dziecko na plebanię?

0

Zglos komentarz

Reklama