Ciekawe kto pierwszy pójdzie na dno? PiS czy sekta kościoła
przez
kacynski
— 3 lata temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Traktoradama - Jedni pracują, uczą się i rozwijają się intelektualnie, inni tylko się modlą. Wszystko zależy od możliwości mózgu.
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale za to pe****le z pod znaku tęczy mają się coraz lepiej
Zgłoszenie zostało wysłane
DzikiGon - To teraz pe****le ciemnej ideologii katolickiej przyjęli znak tęczy? Zrozpaczeni, bo przestałeś posyłać swoje dziecko na plebanię?
Zgłoszenie zostało wysłane