Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Czy to są "wsiowe" słowa? Ja bym się ucieszył gdyby się ziściły, ale fedora uznaje to za wiochę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo fedora nie wie co to wiocha, ona wstawia to co znajdzie nie myśląc logicznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
SKLEROTYCY. Czy wierzycie tej politycznej prostytutce jakim Jest Michał Kamiński. Człowiek żyjący od wielu wielu lat na koszt podatnika. Przypomnę krótko do jakich partii należał aby nic nie robić a zarobić. Tacy cwaniacy żyją w Polsce najlepiej... Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, Przymierze...
SKLEROTYCY. Czy wierzycie tej politycznej prostytutce jakim Jest Michał Kamiński. Człowiek żyjący od wielu wielu lat na koszt podatnika. Przypomnę krótko do jakich partii należał aby nic nie robić a zarobić. Tacy cwaniacy żyją w Polsce najlepiej... Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, Przymierze Prawicy, Prawo i Sprawiedliwość, Polska Jest Najważniejsza, Platforma Obywatelska - aby do koryta, aby d**a była grzana z podatków Polaków. Za chwilę polakokatolik KaMiński zapisze się do Komitetu Centralnego Episkopatu Polski lub nawet do Polskiej Partii Komunistycznej by dalej żreć za nieswoje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane