Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5"Przemysław Czarnek wścieka się nie bez powodu. Nauczyciele masowo odchodzą ze szkół a uderzanie w nich przez polityków powoduje, że proces ten jeszcze przyspiesza. We wrześniu może zabraknąć kilkunastu tysięcy nauczycieli, co sparaliżuje szkoły. A dziennikarze? Wpadli na sprawy niezwykle ciekawe &#...
"Przemysław Czarnek wścieka się nie bez powodu. Nauczyciele masowo odchodzą ze szkół a uderzanie w nich przez polityków powoduje, że proces ten jeszcze przyspiesza. We wrześniu może zabraknąć kilkunastu tysięcy nauczycieli, co sparaliżuje szkoły. A dziennikarze? Wpadli na sprawy niezwykle ciekawe – słychać z jednej redakcji. Czarnkowi na pewno się to nie spodoba, bo pokazuje jego zupełnie inne oblicze…
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ministrant katolibanu to jednak zły pomysł by pełnić funkcję ministra świeckiej szkoły!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czarnek "nieudolny"? On jest bardzo udolny w swojej fanatycznej krucjacie. To najbardziej SZKODLIWY minister edukacji po '89. Gorszy od Zalewskiej (PiS), Giertycha (LPR) i Łybackiej (SLD) razem wziętych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im glupszy narod, tym latwiej nim rzadzic...dlatego de**l Czarnek, ministrem oswiaty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane