Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1i jest oczywistą pewnością że znajdą... już raz znależli pieniądze (gigantyczne) z prywatyzacji majątku zgromadzonego przez Polaków w latach 1944 - 1989 oczywiście pomniejszone o koszt świadectw udziałowych dla byłej klasy panującej obecnie zanikłej we współczesnym dobrobycie... tak że drodzy wiocho...
i jest oczywistą pewnością że znajdą... już raz znależli pieniądze (gigantyczne) z prywatyzacji majątku zgromadzonego przez Polaków w latach 1944 - 1989 oczywiście pomniejszone o koszt świadectw udziałowych dla byłej klasy panującej obecnie zanikłej we współczesnym dobrobycie... tak że drodzy wiochowicze spokojnie czekajcie , nie niepokójcie się polscy Katolicy waszym wnukom umożliwią owocną pracę i pozbycie się garba waszej głupoty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane