Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3wie ktoś czy on to czyta ? czy wie co ludzie o nim mówią ? a jeśli tak to jak to odbiera ? a jeśli nie to po cholerę to istnieje ? dla frustratów jak ja który musi decydować z rana czy tankować samochód czy iść póki chłodno z buta , ostatecznie to niecałe 6 km .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie sądzę, żeby to czytał. To cytat z artykułu pt. >>Kaczyński żyje pod kloszem partii. Drukują mu internet i przynoszą jedzenie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
6 km ? z buta, zdrowiej i ekologicznie, w sumie to najlepiej od razu sprzedać auto. Po co się stresować przy dystrybutorze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie sądzę, żeby to czytał. To cytat z artykułu pt. >>Kaczyński żyje pod kloszem partii. Drukują mu internet i przynoszą jedzenie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba mówić głośno i do porzygu, żeby nikt nie zapominał lub nie przeoczył. Aż do końca kadencji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie sądzę, żeby to czytał. To cytat z artykułu pt. 'Kaczyński żyje pod kloszem partii. Drukują mu internet i przynoszą jedzeni': “Kaczyński z komputera nie korzysta, a artykuły są mu dostarczane na wydrukach”.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane