Reklama
Pamiętacie jak Szydło mówiła: ''My Policji na Polaków nie wyprowadzimy''

Pamiętacie jak Szydło mówiła: ''My Policji na Polaków nie wyprowadzimy''

przez BB55 — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

fajne memy tworzycie ... szkoda że psu na budę bo świat ma to koło du.y

0

Zglos komentarz

D
deadmanwalking 😏 Szyderca
3 lata temu

Je***y policyjny kawałek gó**a. To śc****o powinno się eliminować.

0

Zglos komentarz

R
romandom 🌾 Wieśniak
3 lata temu

ten od gazu to raczej nie był normalny policjant , ciekawe z jakiej służby go tu rzucili ?

0

Zglos komentarz

Reklama