Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2deweloperzy za drogo mieszkania sprzedają, banki za bardzo zdzierają, według sasina to polskie firmy powinny zrezygnować z zysków tylko że to wszystko to prywatne firmy których podstawowym celem jest zarabianie. Według pisu to tylko orlen który zdziera z kierowców ile tylko się da jest fajny
deweloperzy za drogo mieszkania sprzedają, banki za bardzo zdzierają, według sasina to polskie firmy powinny zrezygnować z zysków tylko że to wszystko to prywatne firmy których podstawowym celem jest zarabianie. Według pisu to tylko orlen który zdziera z kierowców ile tylko się da jest fajny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cała ten pis to partia złodziei,kłamców i nieudaczników. Gdy już do końca rozpierdzielą Polskę,ten mały konus całą winę zwli na swoich partyjnych przyd**asów tłumacząc,że to oni sa winni jego niepowodzeń. Siedem lat siedzą przy korycie,nikt im nie przeszkadza w rządach,a mimo to nadal nic im nie wyc...
Cała ten pis to partia złodziei,kłamców i nieudaczników. Gdy już do końca rozpierdzielą Polskę,ten mały konus całą winę zwli na swoich partyjnych przyd**asów tłumacząc,że to oni sa winni jego niepowodzeń. Siedem lat siedzą przy korycie,nikt im nie przeszkadza w rządach,a mimo to nadal nic im nie wychodzi. BANDA KR***NÓW!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane