Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Płaczący "Polityk" nie powinien nim być , nie chce mieć beksy jako swojego przedstawiciela ... pojedzie coś załatwić i i co jak mu się nie uda to się rozpłacze?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szymek przerażony bo to koń trojański PiS-u. Po wyborach przyklepałby do PiS. A tak to nie bardzo będzie miał jak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szymek przerażony bo to koń trojański PiS-u. Po wyborach przyklepałby do PiS. A tak to nie bardzo będzie miał jak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To plan "B" ePiSkopatu, po upadku PiSu, zeby dalej doic polski narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak nazwac kogos kto ma wlasna kaplice w swoim domu? Jak nie fanatykiem religijnym?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czas wykluczyc z polityki, sekte kosciola i jej fanatykow! Inaczej Polska nigdy nie bedzie cywilizowanym europejskim narodem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Holownia czas do seminarium, a nie do polityki... spiesz sie bo ich coraz mniej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coraz wiecej oszolomow w polskiej polityce, wszyscy popierani przez sekte kosciola...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Śmierdzisz gównem. Nie uratujesz PO oni są jak kupa jak ich dotkniesz zaczynasz śmierdzieć. Trzeba w końcu się przyznać i zmienić taktykę. W takim wydaniu PO wspiera PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Opozycja jest tak żałosna że upatruje szansy jedynie w kupię. Problem że to bardzo śmierdząca kupa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kupę to Karakan robi bo w takim układzie czeka go razem ze współpracownikami cela+
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak tak jasne. Wszędzie ci wierzący i ich fantazje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane