Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zwłaszcza, że cena ropy na rynkach jest niższa, niż przedtem i jak na razie stałe tanieje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech i dlawas będzie po 20 zł i może wtedy wyjdziecie na ulicę i rząd obalicie siła. Ile jeszcze PiS musi zrobić ze y ludzie przestali szczekać w internecie a faktycznie coś zrobili. Chleb na być po 50 zł ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Iron, ale kto wyjdzie? Ujadają w internecie i na tym koniec. Jak, my rolnicy strajkowaliśmy, to nas ośmieszano i krytykowano. Ale nikt sam doopy nie ruszy. Pogadają, pogadają, poskarżą i na tym koniec. Widocznie nie jest tak źle 🙈
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo zapewnia im nagrody i elektorat!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cytując ulubioną lekturę PiSowców: A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Dalszy komentarz zbędny!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane