Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety żeby Hans w tym samym banku płacił mniejsze procenty to ktoś inny musi na to zapier... A to że polska dla zachodu była folwarkiem to nie tajemnica i każdy wie. No ale lewaczki jak głupie młode pelikany wszystko łykają nawet to z tym paliwem choć w całej Europie prawie droższa niż u nas to b...
Niestety żeby Hans w tym samym banku płacił mniejsze procenty to ktoś inny musi na to zapier... A to że polska dla zachodu była folwarkiem to nie tajemnica i każdy wie. No ale lewaczki jak głupie młode pelikany wszystko łykają nawet to z tym paliwem choć w całej Europie prawie droższa niż u nas to będą wołać że to wina rządu .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprawdź najpierw, co oznaczają słowa, których używasz. Popraw błędy ortograficzne i stylistyczne, bo ciężko się to czyta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo Unia, to Niemcy i założę się, że to jedyny kraj w Europie, który notuje spadek inflacji, choć nie potwierdziłem jeszcze, czy to fake nwews, czy prawda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane