Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ten pajac powiedział że Tusk = bieda , to jak nazwiecie tego kmiota który po ojcu przejął gen qresta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dawali za dużo socjali drukowali za dużo złotówek aby daewać te socjale i teraz wyszło to w inflacji. A co myśleliście prawaki ze drukować kasę można bez karnie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W ten sposób okradliście tylko uczciwych Polaków co ciężko pracowali na swoje oszczędności. Zabraliście tym co pracowali i daliście patoli prawaki. Dlatego nigdy wam tego nie zapomnie zjednoczona prawico ze jesteście prawakami. Bo wy sami zaczynicie zaraz krzyczeć ze to lewaki. SLD takiego czegoś ni...
W ten sposób okradliście tylko uczciwych Polaków co ciężko pracowali na swoje oszczędności. Zabraliście tym co pracowali i daliście patoli prawaki. Dlatego nigdy wam tego nie zapomnie zjednoczona prawico ze jesteście prawakami. Bo wy sami zaczynicie zaraz krzyczeć ze to lewaki. SLD takiego czegoś nie robiło jak wy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane