Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A spod nieszczerych uśmiechów wyziera odwieczne prawackie pragnienie, żeby somsiad zdechł.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tępe zdziecinniałe staruchy - tak powiem gó**o zrobiliście do tej pory (bo jak byś coś osiągnął gdzieś byś był coś widział i wiedział i rozumiał nie siedziałbyś tu teraz) jeszcze przed usraną śmiercią postawią krzyżyk na tego geja z Żoliborza i jego złodziej na złość dzieciom i wnukom.
tępe zdziecinniałe staruchy - tak powiem gó**o zrobiliście do tej pory (bo jak byś coś osiągnął gdzieś byś był coś widział i wiedział i rozumiał nie siedziałbyś tu teraz) jeszcze przed usraną śmiercią postawią krzyżyk na tego geja z Żoliborza i jego złodziej na złość dzieciom i wnukom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Banda prawackich nierobów na którą mam płacić składki i podatki. A gdzie są ich składki i podatki już dawno przeżarte? Oni mi nic nie dali. Bo za ich czasów płacili 1zł przed denoinacją 100000zł składek rocznie a ja płacę 600zł. Miech im dadzą tyle emerytury co przed denominacją płacili składek rocz...
Banda prawackich nierobów na którą mam płacić składki i podatki. A gdzie są ich składki i podatki już dawno przeżarte? Oni mi nic nie dali. Bo za ich czasów płacili 1zł przed denoinacją 100000zł składek rocznie a ja płacę 600zł. Miech im dadzą tyle emerytury co przed denominacją płacili składek rocznie to dowiedzą się czym jest pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tym tłumie brakuje mojej teściowej, nie da złego słowa powiedzieć o PiSie ( też kupiona)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Inteligencja aż bije z tych twarzy. Ten na pierwszym planie best of the best. Ciekawe czy to baton czy może traktor buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane