Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zmiana prawa w ich wydaniu nic nie daje. Ten rząd jak nie inwestował w zieloną energię to i tak nie zainwestuje. Ponieważ kasa im nie pozwala..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żeby mówić o taniej energii wiatrowej, trzeba się najpierw dowiedzieć, jakie są koszta wiatraka, posrawieniai, uzbrojenia działki i późniejszej konserwacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No na pewno koszty nie są większe, niż utrzymywanie nierentowych kopalni z których węgiel idzie na hałdy, a nie do pieców (kaloryczność etc) oraz jednoczesne sprowadzanie węgla z całego świata. W tym z Rosji, Australii, czy Afryki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O i mądrego warto posłuchać...🤦🏼‍♂️ W fizyce nie ma pojęcia "zielona energia" ciekawe czy to sam wymyślił, czy na imprezie u Mazurka z pisiorami..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane