Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3sPiSgańce mają trochę problem z tym Bidenem. Po elekcji próbowali go wyśmiewać, że dziadek, lewak i w ogóle nie czai sytuacji na planecie. Jednak po ruskiej inwazji na Ukrainę, Biden okazał się silnym i mądrym prezydentem, nieco więc spuścili z tonu. Nie zmienia to jednak faktu, że Biden słusznie uw...
sPiSgańce mają trochę problem z tym Bidenem. Po elekcji próbowali go wyśmiewać, że dziadek, lewak i w ogóle nie czai sytuacji na planecie. Jednak po ruskiej inwazji na Ukrainę, Biden okazał się silnym i mądrym prezydentem, nieco więc spuścili z tonu. Nie zmienia to jednak faktu, że Biden słusznie uważa, że Duda to de**l, a cały pisiacki nierząd to intelektualno-moralne, kato-faszystowskie szambo, dlatego zapewne ambasador rozmawiał z prawdziwym przywódcą, a nie kłamcą czy zaszczaną starą ciotą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Inteligencja rozmawia ze sobą, Szmaty też tylko ze sobą. Przykład Kaczyński i faszysta Orban. Uczniowie Putina z marzeniami i "mikroputiniźmie".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jacys czerwoni na ryjach, ze wstydy czy tez byli u kwacha na malym co nieco? moze omawiali ostatni mecz :) lub planuja gdzie tu jeszcze Orlika wcisnac, tyle to wyszlo tuskowi za czasow jego kadencji, poza Anglia, ktora odeszla od unijnego motlochu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane