Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Bo ten wasz guru kaczyński to jest odklejony od rzeczywistości stary dziad i nie ogarnia w ogóle życia...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni bardzo dobrze ogarniają życie. Im dłużej rządzą, tym większą kasę udaje się ukraść. Na naszych oczach właśnie tworzy się oligarchia polska. A że jest to kosztem społeczeństwa, które zostanie za lat kilka dziadem, to nieważne. Życia natomiast nie ogarniają ich wyborcy, którzy myślą że kasa którą...
Oni bardzo dobrze ogarniają życie. Im dłużej rządzą, tym większą kasę udaje się ukraść. Na naszych oczach właśnie tworzy się oligarchia polska. A że jest to kosztem społeczeństwa, które zostanie za lat kilka dziadem, to nieważne. Życia natomiast nie ogarniają ich wyborcy, którzy myślą że kasa którą dostają za samo oddychanie rośnie na drzewie. Guru Kaczyński jest super inteligentny, przypomnę ci przejęcie terenu przez PIS pod te dwie "srebrne wieże" i próbę ich zbudowania. To gigantyczny interes!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane