Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
z drugiej strony to "rolniki" wybrały tych PISdzielców do rządzenia. W Warszawie PIS przegrał niech blokują Lublin albo inne PISowskie wygnajweo a od stolicy wara
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie to, że chwalę Sasina, ale szef Agrounii w kilka dni po ataku Rosji na Ukrainę, rozprzestrzeniał fakenewsy i mocno przyczynił się do rozpętania paniki na punkcie rzekomego braku benzyny, wzrostu cen do poziomu 16 PLN za litr itp. Ale może to tylko pożyteczny id***a...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prorosyjski to jest ten w rządzie,co blokuje fundusze unijne ,a robi to po to ,by Polska nie mogła się rozwijać.Gdy ruSScy zaatakują nasz kraj był jak najsłabszy.Jest to Ziobro i jego partia ruskich agentów.A rozkazuje im towaryszcz Jarosław ,figurant Moskwy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane