Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
210 lat grozi nie za 3 piwa i kiełbasę tylko za kradzież rozbójniczą. A wiec za 'bandyterke'. Jak by napadł na bank i potem pobił ochroniarza to tez by mu tyle groziło. Za gwałt grozi 12 lat, tylko tu nie mamy do czynienia z gwałtem tylko z doprowadzeniem do poddania się innej czynności seksualnej.
10 lat grozi nie za 3 piwa i kiełbasę tylko za kradzież rozbójniczą. A wiec za 'bandyterke'. Jak by napadł na bank i potem pobił ochroniarza to tez by mu tyle groziło. Za gwałt grozi 12 lat, tylko tu nie mamy do czynienia z gwałtem tylko z doprowadzeniem do poddania się innej czynności seksualnej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
piękna koronkowa akcja policja ja osobiści czuję się teraz dużo bezpiecznej jak tacy kryminaliści są łapani i zamykani a ci co są wypuszczaniu są zapewne niegroźni. (sarkazm) PS. czy jest organizowana jakaś zrzutka żeby pokryć straty tego marketu ???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane