Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Wysokie marże Orlenu czy spółek energetycznych to zjawisko wzmożonej przepompowni pieniędzy do PiSu, jego „mediów” i kieszeni towarzyszy. Część idzie jako reklamy i sponsoring (wybory, wybory), część jako dywidendy na rozdawnictwo (wybory). Prymitywna kradzież, oby nieskuteczna. Inflacj...
"Wysokie marże Orlenu czy spółek energetycznych to zjawisko wzmożonej przepompowni pieniędzy do PiSu, jego „mediów” i kieszeni towarzyszy. Część idzie jako reklamy i sponsoring (wybory, wybory), część jako dywidendy na rozdawnictwo (wybory). Prymitywna kradzież, oby nieskuteczna. Inflacja to z kolei ukryty podatek, który spowoduje utratę oszczędności. Polska stanie się słaba i biedna a władza będzie mogła robić z ludźmi co chce, korzystając z armii milicjantów i urzędników. Polska biedna to także Polska słaba – narażona na łatwe manipulowanie." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS przeznaczyl miliardy na propagande, zeby sie utrzymac przy wladzy, zamiast na pomoc dla Polakow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wysokie ceny paliw to glupota rzadu, wprowadzac sankcje nie maja zadnego planu ani pojecia co bedzie dalej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane