Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ze Polacy to zacofany narod, nikomu nie trzeba tlumaczyc, inaczej zlodzieje PiSu, nigdy by nie doszli do wladzy, dwa razy i nadal sa popierani...W Europie de**le PiSu, mogli by sprzatac toalety... a w Polsce rzadza, dzieki zacofanemu elektoratowi!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@caleanka - Kiedyś dialog nam się urwał.. Oczywiście, niecelowo:) "caleanka: Placa Ci za komentarz i minusy? W PiSie kazdy orze jak moze, zeby tylko nie pracowac uczciwie..." "sw2sw: Jeśli ktoś ma płacić, to chyba raczej za wstawki. Ile masz już wstawek? Bo ja jedną? A Ty ile masz komentarzy? Bo ja...
@caleanka - Kiedyś dialog nam się urwał.. Oczywiście, niecelowo:) "caleanka: Placa Ci za komentarz i minusy? W PiSie kazdy orze jak moze, zeby tylko nie pracowac uczciwie..." "sw2sw: Jeśli ktoś ma płacić, to chyba raczej za wstawki. Ile masz już wstawek? Bo ja jedną? A Ty ile masz komentarzy? Bo ja 333." Odpowiesz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sw2sw, calineczka to sa NoLajfy, dzieki ktorym zyje wiocha, chcialbym tylko przypomniec slowa calineczki w jednym z komentarzy, napisal cos w podobie, wypowiadajac sie na temat Polakow "zaplacicie lub bedziecie placic", czyli co pelo nadaje z zagranicy, jeden juz siedzi w UK tylko nie pamietam czy f...
sw2sw, calineczka to sa NoLajfy, dzieki ktorym zyje wiocha, chcialbym tylko przypomniec slowa calineczki w jednym z komentarzy, napisal cos w podobie, wypowiadajac sie na temat Polakow "zaplacicie lub bedziecie placic", czyli co pelo nadaje z zagranicy, jeden juz siedzi w UK tylko nie pamietam czy fetora czy kubus z rocznikiem w loginie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaklamywanie rzeczywistosci, to specjalnosc PiSu, podobnie jak stawianie minusow, ich platnych trolli, za Wasze pieniade z podatkow, na propagande!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane