Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TVPiS oraz ksiądz pleban wtłoczą wiedzę, że za wszystko odpowiada Tusk, Niemcy, UE i wojna...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowy polaczek choćby przymierał głodem i zimnem i tak pójdzie głosować na tych de**li, ten kraj upadł i trzeba z niego wyjechać tego się już nie naprawi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
100% racji. Pisowcy są jak zwolennicy Putina w Rosji. Będą głodem przymierać i wołać Ja-ro-sław Ja-ro-sław. Nowy rząd powinien wprowadzić prawo, że jak ktoś nie ma minimum matury to nie może głosować. I takie partie jak PiS nigdy nie dojdą już do władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamietajmy, ze ten 23% vat zostal wprowadzony "tymczasowo" przez Tuska za rzadow PO... Dodam tez, ze widoczny na memie Morawiecki byl osobistym doradca Tuska za rzadow PO. Dodam tez, ze Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek - kazdy z nich byl i w PiS i w...
Pamietajmy, ze ten 23% vat zostal wprowadzony "tymczasowo" przez Tuska za rzadow PO... Dodam tez, ze widoczny na memie Morawiecki byl osobistym doradca Tuska za rzadow PO. Dodam tez, ze Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek - kazdy z nich byl i w PiS i w PO. PiS=PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane