Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I tu jest pies pogrzebany . Polscy wierzą czy to rudemu czy kaczce i nigdy ten kraj nie będzie normalny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mieszaj w to kościoła . Bo notabene gdyby nie ta sekta to państwo by nie istniało i byś teraz gadał po niemiecku. Kościół sporo ma w udziale jeżeli chodzi o rozwój państwa od czasów chrztu do czasów mniej więcej renesansu. Stopniowe kasowanie analfabetyzmu, nauczanie, medycyna ( była ujowa ale...
Nie mieszaj w to kościoła . Bo notabene gdyby nie ta sekta to państwo by nie istniało i byś teraz gadał po niemiecku. Kościół sporo ma w udziale jeżeli chodzi o rozwój państwa od czasów chrztu do czasów mniej więcej renesansu. Stopniowe kasowanie analfabetyzmu, nauczanie, medycyna ( była ujowa ale znacznie lepsza niż plemiona pogańskie choć znacznie gorsza od państw arabskich), ponad to też aż dziwne to technologie budownictwa architektury itp. Kościół był skur*****en i jest nadal owszem ale gdyby nie to że przyjęliśmy ich wiarę to nie było by państwa. Obecna władza od dwóch dekad z Watykane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obecna władza od dwóch dekad z Watykanem nie ma zabardzo nic wspólnego a już napewno nie od kiedy Janek walną w ramy. Konkordat został wymuszony na Kwaśniewskim bo Janek był głową pe****li i dla tego to podpisał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedy tusk był dobry dla Polaków? Jak zamykał kopalnie, stalownie, cukrownie itp.i sprzedawał je za bezcen? Jak sprzedał PZU czt TP za grosze? Może jak ukradł kasę z OFE żeby zatkać dziurę bo tak inflacja wyniosą by z 20% PiS to dno ale PO to dno że sklerozą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kasy z OFE nie ukradł tylko przeniósł części środków do ZUS. To samo teraz planuje PiS tylko przy okazji chce cie oskubać dodatkowym podatkiem, jak bardzo jesteś z tego zadowolony ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane