Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie zwierzęta są sobie równe ale wieprze są równiejsze...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Właśnie po to są immunitety, żeby rozgrzane przez władzę organa nie mogły ich gnębić. Mam nadzieję, że posłowie zachowają chociaż resztki instynktu samozachowawczego i wyrzucą w głosowaniu taki wniosek do kosza, a po zmianie rządu lub wyborach, za biorą się za reformę organów na serio.
Właśnie po to są immunitety, żeby rozgrzane przez władzę organa nie mogły ich gnębić. Mam nadzieję, że posłowie zachowają chociaż resztki instynktu samozachowawczego i wyrzucą w głosowaniu taki wniosek do kosza, a po zmianie rządu lub wyborach, za biorą się za reformę organów na serio.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
immunitet - Franek Sterczewski zaslonil sie immunitetem posla jak byl nachlany - z lewa i prawa swiete krowy i swinie. Ale pijane swinie sa gorsze z PISu niz z PO, tak POMAtolki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
cyt: Poseł Sterczewski wysłał zgłoszenie na policję – chce uchylenia immunitetu. kon. cyt. Taka jest cywilizacyjna różnica miedzy lewicowcem z zasadami, a prawackim złodziejem bez nich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jezeli to zrobil to chwala mu za to
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jeżeli to zrobił to chwała mu za to ale dlaczego najpierw zasłonił sie immunitetem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane