Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I co będą protesty tak jak chcieli wprowadzić Acta ? Nie , nie będzie bo tamte protesty były inspirowane przez PIS który podburzał ludzi z byle powody żeby tylko zohydzić PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czekaj już naprawdę odleciałes. Ludzi wyszli na ulice bo chcieli wprowadzić cenzurę internetu i to nie PiS to zainicjował. Teraz za czasów rudego ludzie wyjechali z kraju za normalnym życiem i nie ma komu protestować bo zostały pi**y emeryci i bezrobotni. Ten kraj już od ponad dekady to karykatura p...
Czekaj już naprawdę odleciałes. Ludzi wyszli na ulice bo chcieli wprowadzić cenzurę internetu i to nie PiS to zainicjował. Teraz za czasów rudego ludzie wyjechali z kraju za normalnym życiem i nie ma komu protestować bo zostały pi**y emeryci i bezrobotni. Ten kraj już od ponad dekady to karykatura państwa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane