Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jesteś kr***nem, socjopatycznym manipulatorem który żeruje na strachu innych. Dlaczego nie potrafisz siać swojej propagandy po przez argumenty tak silne i logiczne a przede wszystkim dlaczego PO PSL Lewica i inni nie mają nic poza szczuciem. Nie ma pomysłu jasnego i klarownego na Polskę? Żygac się c...
Jesteś kr***nem, socjopatycznym manipulatorem który żeruje na strachu innych. Dlaczego nie potrafisz siać swojej propagandy po przez argumenty tak silne i logiczne a przede wszystkim dlaczego PO PSL Lewica i inni nie mają nic poza szczuciem. Nie ma pomysłu jasnego i klarownego na Polskę? Żygac się chce już tym wszystkim. Wiocha powinna być wolna o troli partyjnych takich jak ty i ogólnie od polityki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem z ogrzewaniem w zimie jest bardzo prosty. Wystarczy zapłacić za gaz rublami, a węgiel kupić tanio w Rosji. Nie wiedzieliście??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane