Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jarosław Kaczyński wypowiedział w 2011 roku znamienne słowa. „Będziemy rządzić Polską, jak Obajtek Pcimiem”. no i rzadza i taki rezultat, bo lepiej nie potrafia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy w Polsce nie ma juz rozsadnych ludzi z honorem? Czy juz wszyscy emigrowali? Bo obecnie Polska rzadza drobni cwaniacy, klamcy i oszusci, okradajacy narod... i nikt nie protestuje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze dwa minusy, platnych slugusow PiSu za Wasze pieniadze z podatkow, na propagande! Dziekuje...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kononowicz miał rację mówiąc że nie będzie niczego prorok jakiś czy co
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie jestem zwolennikiem grubej kreski i przebaczenia. Po wsze czasy, pisowiec musi być obywatelem drugiej kategorii. Nikt przyzwoity nigdy nie powinien się znajomością z nim kalać. PiSizm jest trądem umysłu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane