Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2500+ powinno być rewaloryzowane w odniesieniu do ceny gó*****ego piwa w biedaronce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
GUS: Na 1000 osób pracujących przypada już 860 osób bez pracy. Aktywność zawodowa Polaków niepokojąco spada
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobno mamy bezrobocie najniższe od czasów Mieszka I ! Najniższe w UE (co powiedział Pinokio - sam słyszałem) KŁAMSTWO, a w ogóle ci co zbierając chrust, zaciskając zęby i jedząc mniej to i tak im zazdroszczą Niemcy ! Wystarczy zawierzyć Najświętszej Panience, a brzuch sam się zapełni, a dom sam si...
Podobno mamy bezrobocie najniższe od czasów Mieszka I ! Najniższe w UE (co powiedział Pinokio - sam słyszałem) KŁAMSTWO, a w ogóle ci co zbierając chrust, zaciskając zęby i jedząc mniej to i tak im zazdroszczą Niemcy ! Wystarczy zawierzyć Najświętszej Panience, a brzuch sam się zapełni, a dom sam się ogrzeje. Mają czego nam zazdrościć Niemcy, bo u nich dużo protestantów co Najświętszej Panience nie ufajo !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane