Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zabrać im kasę bo tylko to im zostało i to cenią ponad wszystko 0 godności 0 honoru 0 mądrości 0 przyzwoitości bez kasy będą tylko obłąkanymi chorymi po**bami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wy polacy wybraliście pis , nikt inny .Proponuję wybrać pis jeszcze raz , będzie jeszcze lepiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla kazdego kto nie ma sierpu i mlotu zamiast mozgu bylo oczywiste, ze lockdowny, zamykanie fabryk, zamykanie ludzi w domach + olbrzymi dodruk pieniadza skonczy sie olbrzymia inflacja. Za tymi rzeczami glosowali zgodnie w 100% PO/PIS. Covidianie powinni byc teraz zadowoleni... Bedzie recesja i zycie...
Dla kazdego kto nie ma sierpu i mlotu zamiast mozgu bylo oczywiste, ze lockdowny, zamykanie fabryk, zamykanie ludzi w domach + olbrzymi dodruk pieniadza skonczy sie olbrzymia inflacja. Za tymi rzeczami glosowali zgodnie w 100% PO/PIS. Covidianie powinni byc teraz zadowoleni... Bedzie recesja i zycie w skrajnej nedzy no, ale "bezpieczenstwo" wazniejsze... To, ze z tym wirusem dzis mozna podrozowac i isc do pracy jakby nigdy nic to nieistotny szczegol..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane