Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Te 30% to średnia. Każdy PiSdzielec jest bogatszy o 300%, a zwykły obywatel biedniejszy tylko o 270%, stąd średnia 30%.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
3 lata temu

ONI są a my? Ten obłąkany dziad gada tak jak by zamiast odbytu wypadał mu mózg.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Do sekciarzy PISuarskich nadal nie dociera.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

to było trzeba przerzucić na fotowoltaikę i pompę cieplna i bedziesz miał za darmo i prąd i ciepło w mieszkaniu jak mój sąsiad

0

Zglos komentarz

M
Marek63690 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Chooj zawszony,chyba w doświadczenia

0

Zglos komentarz

Reklama