Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3No właśnie . Potraficie tylko jęczeć szczekać i komentować ale żeby realnie coś zrobić to brak wam jaj. Jak to jest że 38 milionów ludzi trzęsie się przed starym dziadem który jedna nogą jest w grobie już
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Iron pisze od prawie roku aby usunac tego nieudacznika Glape..ja nic nie moge a ci co moga ne chca...hawk..Amoze ty cos zrobisz w temacie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od 6 lat powinni wyyebsc PiS od władzy ale Polak musi widać mieć pana i być dynsny bez mydła. Od ponad dekady rząd was jedzie jak chce a wy pokornie nic nie robicie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale pisanie memow jest wazniejsze mozna ponarzekac, poczuc sie waznym, zgarnac plusiki i nic innego juz nie trzeba robic. Brawo Iron juz myslaem ze jestem tu sam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane