Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2pomysł masz "kacyński " super ale po wakacjach ? narut będzie zmęczony wczasami , przejazdami , upałem , odłóżmy to do wiosny przyszłego roku a najlepiej następnego , po wyborach będzie g*t...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha naród to p**sdy i tyle . Rząd was dyma od ponad dekady a wy nawet nie potraficie powiedzieć o zmianie pozycji. Kto ma wyjść na ulicę jak tylko potraficie ujadać i piszczeć w necie jak York za płotem. Rudy chciał ACTA wprowadzać i po kilku dniach tłumy protestów w każdym dużym polskim mieście...
Hahaha naród to p**sdy i tyle . Rząd was dyma od ponad dekady a wy nawet nie potraficie powiedzieć o zmianie pozycji. Kto ma wyjść na ulicę jak tylko potraficie ujadać i piszczeć w necie jak York za płotem. Rudy chciał ACTA wprowadzać i po kilku dniach tłumy protestów w każdym dużym polskim mieście bo by wam internet ograniczyli i niedaj bog pornosy. Teraz PiS was dyma jeszcze bardziej podatkami inflacja złodziejstwem rozdawnictwem a wy nadal wypięci bez spodni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane