Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Część 2 wieczornej dawki propagandy od fedory. Dziękuję Ci, jakie to szczęście, że działasz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sprostowałbym tylko zdanie "tam nikt z lokalsów nie wchodzi" - przecież PiS dysponuje lokalnym aktywem partyjnym (radni gminy, miasta czy sejmiku wojewódzkiego), który - jak podejrzewam - kilka biletów gdzieś na końcu sali zawsze dostanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ważne jak się to odbywa. Ważne co ciemnogród w szczujni zobaczy! Przekaz nie jest dla Was ludzi rozumnych tylko dla ich wyborców. Iloraz inteligencji tych ludzi pomnożony przez dowolną liczbę i tak da zero. Gebels mógłby się uczyć od Kurskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego w takim razie promujecie na wiocha Tuska co robil dokladnie to samo za rezinu PO i to wlacznie z wozeniem swojich "fanow" w autokarze? „Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony” - Donald Tusk 2007. P...
Dlaczego w takim razie promujecie na wiocha Tuska co robil dokladnie to samo za rezinu PO i to wlacznie z wozeniem swojich "fanow" w autokarze? „Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony” - Donald Tusk 2007. PiS=PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane