Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Część 4 wieczornej dawki propagandy od fedory. Dziękuję Ci, jakie to szczęście, że działasz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pozwolę się z tym nie zgodzić. Gdyby pojawili się tam politycy opozycji, to rządowa propaganda natychmiast przedstawiłaby takie oddolne inicjatywy obywatelskie (zakładając, że nie są sterowane przez opozycję z ukrycia) jako "pełne nienawiści działania polityczne totalnej opozycji mające zakłócić pat...
Pozwolę się z tym nie zgodzić. Gdyby pojawili się tam politycy opozycji, to rządowa propaganda natychmiast przedstawiłaby takie oddolne inicjatywy obywatelskie (zakładając, że nie są sterowane przez opozycję z ukrycia) jako "pełne nienawiści działania polityczne totalnej opozycji mające zakłócić patriotyczne spotkania polityków PiS z miejscową ludnością zatroskaną o los kraju".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dajcie spokój ... opozycja nie będzie się przemęczać , musi oszczędzać siły na " po wyborach " , jeśli będą pomyślne to ileż trudu będzie trzeba włożyć w rządzenie , w "naprawienie " tego wszystkiego co PiS spie...lił a przecież oprócz rządu ileż czeka miejsc do naprawiania w województwach , powiata...
dajcie spokój ... opozycja nie będzie się przemęczać , musi oszczędzać siły na " po wyborach " , jeśli będą pomyślne to ileż trudu będzie trzeba włożyć w rządzenie , w "naprawienie " tego wszystkiego co PiS spie...lił a przecież oprócz rządu ileż czeka miejsc do naprawiania w województwach , powiatach , gminach , centralnych urzędach , parlamencie wreszcie ... ma rację opozycja - musi się oszczędzać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane