Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Celanka,ty już kompletnie odleciales od rzeczywistości, bardzo masz nudne życie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyżby ? W latach 2017-2020, w poszukiwaniu godnego, normalnego życia wyjechało zdecydowanie więcej osób niż w latach 2010-2015. Powody emigracji są różne, nie tylko zarobkowe. Skąd wiem ? Otóż żyję na emigracji i na pewno nie wrócę do sPiSganego kurwidołka, który kiedyś był pięknym, godnym świetnie...
Czyżby ? W latach 2017-2020, w poszukiwaniu godnego, normalnego życia wyjechało zdecydowanie więcej osób niż w latach 2010-2015. Powody emigracji są różne, nie tylko zarobkowe. Skąd wiem ? Otóż żyję na emigracji i na pewno nie wrócę do sPiSganego kurwidołka, który kiedyś był pięknym, godnym świetnie rozwijającym się krajem, chyba że Naród pogoni w końcu tą bandę id****w, chamów i pe****li. Ale do rzeczy. Osobiście spotkałem całe mnóstwo ludzi, emigrację nieco przyhamowała pandemia, ale podejrzewam, że jesienią lub na początku przyszłego roku, znowu zacznie rosnąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane