Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Im kto glupszy, tym bardziej popiera drobnych cwaniaczkow Kaczynskiego, okradajacych Polske!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Oj tam oj tam, suweren będzie palił kartami wyborczymi. Kto w Polsce mieszka, ten się w cyrku nie śmieje.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Nie podpowiadaj im, bo jeszcze wpadną na pomysł nowego szwindlu z zakupem drukarek 3D.

0

Zglos komentarz

Reklama