Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Te mendy uczepiły się pazurami władzy, i każde draństwo zrobią, żeby jej nie stracić...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam zamierzam uczciwie przepić te 3000, a zimą się nie martwię mam zapas starych opon, (sarkazm)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Węglem pali głownie biedota i ciemnota a to stalowy elektorat PIS, dlatego mendy tylko im chcą pomóc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale jak ty cieciu łapę wyciągałeś po dofinansowanie ekologicznego źródła ciepła to ci wtedy nie przeszkadzało że to z podatków wszystkich uczciwie pracujących, wtedy ci te pieniążki nie śmierdziały hipokryto pier...y, a teraz będziesz ubliżał ludziom od biedoty i ciemnoty bo tobie kasiorka już nie w...
Ale jak ty cieciu łapę wyciągałeś po dofinansowanie ekologicznego źródła ciepła to ci wtedy nie przeszkadzało że to z podatków wszystkich uczciwie pracujących, wtedy ci te pieniążki nie śmierdziały hipokryto pier...y, a teraz będziesz ubliżał ludziom od biedoty i ciemnoty bo tobie kasiorka już nie wpadnie. Wróć do ogrzewania węglem to zachapiesz 3 tysiące, kto ci broni. I nie ubliżaj ludziom palącym węglem bo to nie ich wina że pis podjął taką decyzję. Nie każdy uboższy finansowo czy intelektualnie to wyborca pisu. Czytając twój wpis stwierdzam że rozumem nie grzeszysz klaunie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie k.... Ja dopiero teraz doczytałem rozporządzenie, to są ku.. jakieś jaja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane