Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Putin też swój bank powołał jak nie miał już gdzie kasy z łapówek i przekrętów trzymać. Oni ku...a maja jego skrypty toczka w toczkę. te same zagrania te same schematy. Jarek jest jednak największym fanem wschodu i ich działań polityki i ideologii on pragnie żeby tamte czasy wróciły... (stworz...
Putin też swój bank powołał jak nie miał już gdzie kasy z łapówek i przekrętów trzymać. Oni ku...a maja jego skrypty toczka w toczkę. te same zagrania te same schematy. Jarek jest jednak największym fanem wschodu i ich działań polityki i ideologii on pragnie żeby tamte czasy wróciły... (stworzył oligarchów kartki dodatki dopłaty próbuje ograniczać swobody obywatelskie i wprowadza dyktaturę a władza jest nietykalna i bezkarna społeczeństwo biedne i zależne od zapomóg, ogłupione i zastraszone mam mówić dalej? ..)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie tyle jest problem w tym, że sam Jarek ma obsesję na punkcie powrotu do PRL i zrobienia z nas drugiej Białorusi czy Rosji. Problem w tym, że ich wyborcy chcą dokładnie tego samego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo wyborcy pis to zabobonne zacofane tępe staruchy. Nikt normalnie myślący by ich nie poparł. pomijam sprzedajne dzi..ki co biorą grubą kasę tych nawet brzydzę się nazywać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane