Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli nie zmieni sie nic w Polsce bo PiS=PO. Wymienia sie na8 lat eladxa (znoeu) z kolegami z PO i tyle. Frajerzy sie beda klocic wymyslona wojna PiS vs PO podczas gdy Kaczynskiemu z Tuskiem jak i calemu PO/PIS'owi to na reke. Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn,...
Czyli nie zmieni sie nic w Polsce bo PiS=PO. Wymienia sie na8 lat eladxa (znoeu) z kolegami z PO i tyle. Frajerzy sie beda klocic wymyslona wojna PiS vs PO podczas gdy Kaczynskiemu z Tuskiem jak i calemu PO/PIS'owi to na reke. Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... Kazdy z nich byl i w PIS i w PO. Co to ma byc za opozycja w ktorej byl doslownie obecny premier i byl osobistym doradca samego Tuska?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane