Reklama
Czy jakiś mieszkaniec wszedł na spotkanie z ''wodzem''?

Czy jakiś mieszkaniec wszedł na spotkanie z ''wodzem''?

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

Poziom życia Polaków znacznie wzrósł - czy on miał na myśli tych przy władzy bo na pewno nie mój bo dzięki PiS-owi spadł o 100 zł + podwyżki

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

Miało być 1000zł o stówie bym nie wspominał

0

Zglos komentarz

N
normal 🌟 Padawan
3 lata temu

Oczywiście, że nie z Kórnika. Ta menda jest z Buku. Zawzięty pisowiec. Kolega pisowskiego burmistrza z Buku i posła Wróblewskiego. Jexxx PiS !

0

Zglos komentarz

Reklama