Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A czego wy sie spodziewaliscie?!?!mysliscie ze dlaczego zachod nie chcial mieszac sie w wojnę?!?!bo sa uzaleznieni od rosji..a polacy de**le dalej sie solidaryzujcie z ukraina..my bardziej odczuwamy skutki tej wojny niz rosja..ale co tam Polska to bogaty kraj ktorego na wszystko stac..najgorsze to...
A czego wy sie spodziewaliscie?!?!mysliscie ze dlaczego zachod nie chcial mieszac sie w wojnę?!?!bo sa uzaleznieni od rosji..a polacy de**le dalej sie solidaryzujcie z ukraina..my bardziej odczuwamy skutki tej wojny niz rosja..ale co tam Polska to bogaty kraj ktorego na wszystko stac..najgorsze to uzaleznic się energetycznie od sasiada..!!zachod to zrobil i probowal powoli wciagac polske...ale was putin roz.jeb.al....szacun🙂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No a te mini atomowe elektrownie Jacka Sasina to gdzie są????? Bo tak jakoś ucichło……..czyżby znów klapa w wykonaniu Jacka?????????😤😤😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane