Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak się zastanawiam, co się stanie jak PiS przegra wybory ? Wycia nie będzie końca, no bo wyobraźcie sobie, cała TVPiS razem z PRPiS, natychmiastowo na bruk, a co niektórzy za kraty, Orlen, PGNIG, ZUS, PZU również podzieli los TVP. Nielegalny Trybunał Kulinarny - won, Glapa - won, Zero razem z bandą...
Tak się zastanawiam, co się stanie jak PiS przegra wybory ? Wycia nie będzie końca, no bo wyobraźcie sobie, cała TVPiS razem z PRPiS, natychmiastowo na bruk, a co niektórzy za kraty, Orlen, PGNIG, ZUS, PZU również podzieli los TVP. Nielegalny Trybunał Kulinarny - won, Glapa - won, Zero razem z bandą swoich homo dzbanów więzienie lub zasiłek. Milicja znowu stanie się Policją, a Polska może podniesie się szybko po pisiackiej destrukcji. Ciekaw jestem tylko, czy Tusk dotrzyma słowa i pogoni kler, jeśli tak, ta hołota, gotowa będzie wywołać wojnę domową. Jedynie Banaś, może się uchowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane