Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Pinokiowi się double trafił

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Tak się zastanawiam, co się stanie jak PiS przegra wybory ? Wycia nie będzie końca, no bo wyobraźcie sobie, cała TVPiS razem z PRPiS, natychmiastowo na bruk, a co niektórzy za kraty, Orlen, PGNIG, ZUS, PZU również podzieli los TVP. Nielegalny Trybunał Kulinarny - won, Glapa - won, Zero razem z bandą...

Tak się zastanawiam, co się stanie jak PiS przegra wybory ? Wycia nie będzie końca, no bo wyobraźcie sobie, cała TVPiS razem z PRPiS, natychmiastowo na bruk, a co niektórzy za kraty, Orlen, PGNIG, ZUS, PZU również podzieli los TVP. Nielegalny Trybunał Kulinarny - won, Glapa - won, Zero razem z bandą swoich homo dzbanów więzienie lub zasiłek. Milicja znowu stanie się Policją, a Polska może podniesie się szybko po pisiackiej destrukcji. Ciekaw jestem tylko, czy Tusk dotrzyma słowa i pogoni kler, jeśli tak, ta hołota, gotowa będzie wywołać wojnę domową. Jedynie Banaś, może się uchowa.

0

Zglos komentarz

Reklama