Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Ostatni glupi jeszcze sie nie urodzil w PiSie, dlatego senilny Kaczynski, jezdzi po Polsce i dalej obiecuje...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Caleanka, Ty mnie już chyba nie lubisz, bo mi nie odpowiadasz:( "caleanka: Placa Ci za komentarz i minusy? W PiSie kazdy orze jak moze, zeby tylko nie pracowac uczciwie..." "sw2sw: Jeśli ktoś ma płacić, to chyba raczej za wstawki. Ile masz już wstawek? Bo ja jedną? A Ty ile masz komentarzy? Bo ja 3...
Caleanka, Ty mnie już chyba nie lubisz, bo mi nie odpowiadasz:( "caleanka: Placa Ci za komentarz i minusy? W PiSie kazdy orze jak moze, zeby tylko nie pracowac uczciwie..." "sw2sw: Jeśli ktoś ma płacić, to chyba raczej za wstawki. Ile masz już wstawek? Bo ja jedną? A Ty ile masz komentarzy? Bo ja 333." Może jednak odpowiesz, pomimo, że się wkopałeś?:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
odkupili od tuska tanie mieszkania? :)))))) rudy to taki polski bob budowniczy, czego sie nie dotnie to wszystko spierniczy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane