Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2a po co rzucał i dał im oręż? tępe ciołki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - Pytanie kto rzucał i na czyje polecenie. Może to zwykły obywatel, któremu brakuje na wyżywienie rodziny. Na pewno miał powody. Taki incydentów będzie dużo, parząc na bolszewicko-katolickie wypowiedzi Kaczyńskiego. Bieda się zaczyna, zobaczysz w listopadzie i grudniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
biedę to ja zaznałem za POsrańców, którzy zatrzymali inwestycję żeby dla ich kolesi vatowskich starczyło. A ja musiałem utrzymać dać pensję trzydziestu osobom w firmie, gdy z dnia na dzień brakło robót. To wolę już haracz pisowski żeby nie wstrzymali inwestycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe, kto ich oderwie od koryta w przypadku przegranej, skoro milicja i armia służą temu, kto aktualnie w michę sypie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane